Klaudia Bochniak

Hej! Jestem Klaudia i mam wiele zainteresowań, a jednym z nich jest gotowanie. Nie jestem w tym najlepsza, ale bardzo lubię to robić.

Pomysł na założenie tej strony był dość spontaniczny, tak naprawdę była to pierwsza rzecz która przyszła nam- założycielom strony- do głowy, aczkolwiek spodobało się to wszystkim i okazało się świetnym pomysłem.

Aczkolwiek zostawmy temat strony, ponieważ do tego stworzyłam oddzielny wpis (na który również zapraszam!). Chciałabym opowiedzieć trochę o sobie.

Mam naprawdę wiele zainteresowań, z czego gotowanie nie jest rzeczą, którą robię najczęściej, aczkolwiek kiedy już się do tego zabieram, to zazwyczaj robię babeczki, lub pierogi. Jednym z moich głównych hobby jest rysowanie. Nie jestem dobra w rysunkach realistycznych, aczkolwiek mam swój styl i tego się trzymam. Jestem też dobra w różnych robótkach ręcznych, a w to wchodzi między innymi: origami, szydełkowanie, szycie, ozdoby, i wiele, wiele więcej, ale nie będę się już rozpisywać, ponieważ to nie jest tematem naszej strony.

A na koniec możecie podziwiać urok tych pięknych pierogów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.